Elektronický kancionál je elektronickou kopií knižního vydání Kancionálu – společného zpěvníku českých a moravských diecézí včetně obou jeho dodatků – Olomouckého a Královéhradeckého podle jeho nejnovějšího vydání.


Římskokatolická Liturgie hodin. Aplikace pracuje v offline režimu; všechny funkce stránek jsou tudíž dostupné BEZ připojení k internetu.


Aplikace TV NOE umožňuje rychlý přístup k programu, živému vysílání a archivu.


Aplikace přináší živý poslech, program, kontakty … Aplikace pro on-line poslech používá AAC stream o datovém toku 96 kb/s. Za hodinu poslechu tedy spotřebujete cca 41 MB.
Navíc aplikace ještě spotřebuje data pro aktualizaci programu a informací o právě hrané skladbě.


Aplikace umí:
– vyhledávat bohoslužby podle datumu, času, místa a názvu kostela
– zobrazovat pravidelné i nepravidelné bohoslužby (vánoční, velikonoční)
– najít nejbližší bohoslužbu od vaší aktuální pozice
– vyhledávat podle dalších kritérií (bezbariérové, podle jazyka)


Tato aplikace vychází z drobné knížky Růženec z nakladatelství Paulínky. Byla však částečně pozměněna – rozšířena o popis struktury modlitby růžence a několik dalších modliteb. Nejedná se jen o tradiční růženec; aplikace nabízí i modlitbu růžence s úryvky Písma pro každý den v týdnu.


Mobilní aplikace obsahující stovky českých modliteb rozdělených do různých kategorií. Obsahuje téměř 500 modliteb, které se zobrazí i offline. Své oblíbené modlitby si založíte mezi „oblíbené“ a budete je mít vždy rychle po ruce. Modlitby pocházejí z důvěryhodných zdrojů: modlitba.cz, vojtechkodet.cz a kancional.cz.


Tato aplikace vznikla proto, aby doprovázela cestovatele, poutníka, turistu či „dovolenkáře“ při získávání nových zážitků a zkušeností, a napomáhala vést jeho pohled k Bohu a otvírala jeho srdce, aby i v čase prázdnin a dovolené bylo naplňováno Božími dary.


Aplikace (nejen) pro živé vysílání bohoslužeb z katolických kostelů.


Aplikace Prosby za déšť obsahuje modlitby a písně za potřebný déšť zvláště v době sucha.